Okey Girişi

Kayıt Ol
Misafir Girişi Yap Nickim Askıda

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
PaRS

PaRS

159437 Puan

Ayışığı

Ayışığı

137190 Puan

--^^EceNaz^^--

--^^EceNaz^^--

136933 Puan

Root

Root

85905 Puan

--AFYOOK--

--AFYOOK--

56021 Puan

Popüler Yazılar

Okey Oyna Oyunu

Okey Oyna Oyunu

admin 5567

Okey oyna, bu oyun bilindiği üzere Türk oyunudur ve akla gelen ilk sitelerden birisi olan ZOkey.NET günümüz teknoloji ise yazılmış html5 destekli bir oyundur. Online okey oyunu oynamak için doğru adrestesiniz.

Okey Oyna Oyunu

Okey Oyna Oyunu

Türkiye’nin en yaygın olan oyunlarından biri olan okey, son zamanlarda gördüğü ilgisi sayesinde bir çok oyun sitelerinde ücretli bir hale dönmeye başladı. Ancak bizler bu oyunu geçmişte olduğu gibi kullanıcılarına bedava okey oyna olarak sunmaya devam etmekteyiz. Oyun sayfamız içerisinde salonlar listesinden bedava okey oynaya bilirsiniz.

Okey Oyna

“Canlı okey oyna ve yeni insanlarla tanış.” İşte aradığın fırsat geldi. Hemen sana en yakın bölgedeki oyuncuların yer aldığı salonu bul, Oyuna katıl evinde yada iş yerinde sohbet ederken hem keyifli bir oyun deneyimi yaşa. Normal okey oyna ya da tam ekran okey oyna seçim senin. İnternet bağlantısı ile sorunlar yaşamadan isterseniz bilgisayara karşı okey oynaya bilirsiniz. Okey oyunu oyna 4 kişilik olmasından dolayı eş bulma sorunu son buldu. Artık istediğin an istediğiniz yerde eğlene bilecek zamanın keyfini çıkarta bileceksiniz. Sitemi okey net küfür, hakaret, asağılayıcı ve cinsiyetçi konuşmalara yanı sıra ırkçı söylemlere izin verilmemektedir.

Okey Salonları
Cevap bırakın